ارزانسرای کارنیس، اولین ارزانسرای تک فروشی اینترنتی

تولیدی پوشاک کارنیس تولید کننده انواع پوشاک زنانه و بچه گانه دارای دو شعبه در تهران و اردبیل میباشد که ابتدا فعالیت خود را فقط به صورت فروش حضوری انجام میداد و خریداران باید حضوری و به صورت عمده خرید می کردند.
با توجه به موفقیت این مجموعه در جلب رضایت مشتریان وتبدیل شدن به یکی از تولیدی های محبوب در زمینه پوشاک این مجموعه طی یکسال گذشته در جهت حمایت از کسب و کارهای خانگی و جهت خدمات دهی راحت تر  و بهتر به مشتریان و هموطنان عزیز تصمیم بر آن گرفته است که فعالیت اینترنتی خود را نیز به فعالیت خود اضافه کند و در فضای مجازی نیز آماده ارائه خدمات به مشتریان عزیز میباشد.
یکی دیگر از خدمات تولیدی پوشاک کارنیس فروش تکی کلیه اجناس به همان قیمت عمده می باشد که با استقبال گسترده هموطنان عزیز از سراسر کشور روبه رو شد که هموطنان عزیز می توانند از سراسر کشور به تعداد دلخواه با همان قیمت عمده خرید کنند و درب منزل شون مرسوله رو تحویل بگیرن.
از دیگر خدمات این مجموعه به خدمات سرویس پرداخت درب منزل می توان اشاره کرد که به عقیده مشتریان شاهکار نهایی این مجموعه بوده و مشتریان عزیز خریدهای خود را به صورت عمده یا تکی درب منزل پرداخت کنند که با توجه به کلاهبرداری های اینترنتی که این روزها زیاد شده است و مشتریان عزیزی که تازه با تولیدی کارنیس آشنا شده اند بتوانند به راحتی و بدون هیچ نگرانی خرید کنند و هزینه خرید خود را درب منزل پرداخت نمایند.
تولیدی پوشاک کارنیس قاعده و قوانین متفاوتی دارد که همین تمایز سبب محبوبیت این تولیدی نسبت به سایر همکاران گردیده است مثلا خریدهای عمده در سایر تولیدی ها خریدهایی محصوب میشوند که شما حداقل 12 عدد از هر مدل خریداری کنید که این امر باعث میشود شما برای خرید لباس سرمایه کلانی را صرف خرید کنید برای مثال کسی میخواهد در خانه کار فروش شروع کند اگر او یک تیشرت به قیمت 15هزار تومن خرید کند مجبور هست مبلغ 180 تومن برای خرید یک مدل لباس هزینه کند و برای خرید 10 مدل لباس باید 1/800/000 تومان هزینه کند که بسیاری از کسانی که میخواهند کسب و کار خانگی شروع کنند ریسک دارند که ایا کارشان فروش میکنه یا نه؟ آیا میتوانند همه 12 تا رو بفروشند؟ و خیلی سوال های دیگر که باعث میشود از تصمیم فروش خانگی صرف نظر کند و دیگر از ایده های خود دست بردارد.
ولی پخش و تولیدی پوشاک کارنیس در جهت حمایت از کسب و کارهای اینترنتی سیاست دیگری را بازی میکند و به کسانی که خرید عمده دارند هر تعداد از هر مدل بخواهند را به قیمت عمده حساب میکند(خرید عمده شامل تخفیف حجمی می باشد) و از تخفیف خرید حجمی نیز برخوردار میشود. مثال: برای شروع میخواهد با 10 مدل کار خود را آغاز نماید. قیمت هر تیشرت 15 هزار تومن. میخواهد از یک مدل 2 تا خرید کنه از یک مدل 3 تا از مدل دیگر5 تا محدودیتی ندارد متواند تعداد دلخواه رابه پشتیبانی کارنیس مشخص کند و به قیمت عمده خریداری کند. در ادامه مثال بالا اگر یک فرد 10 مدل از ما خرید کند از هر کدوم 3عدد به قیمت 15 هزار تومن. هر مدل 3تایی میشود 45 هزار تومن و 10 مدل میشود 450/000 هزار تومن یعنی میتواند تقریبا با یک چهارم هزینه قبلی حتی کمتر( تعداد کمتر از 3 عدد+ شامل تخفیف عمده) شروع کند ودغدغه سرمایه نداشته باشد.
مجموعه کارنیس در پی پشنهادات مشتریان عزیز و گرامی خود با اخذ نمایندگی از سایر محصولات ( کیفکفش و…) در سایت و شبکه های اجتماعی خود این محصولات را نیز به مشتریان خود ارائه میکند این محصولات نیز با نازلترین قیمت مسقیم از کارخانه براتون ارسال میشود که تضمین نازلترین قیمت رو براتون میدهیم و این محصولات را نیز میتوانید درب منزل پرداخت کنید.
حرف آخر اینکه تولید و پخش کارنیس هر روزه با بکارگیری کادری مجرب و کاربلد و دانش روانشناسی و تجارت با افزایش خدمات خود خرید را برای شما عزیزان سهولت می بخشد و خرید راحت و کیفیت را به شما ارمغان میدهد.

تولید و پخش پوشاک کارنیس در مقابل حمایت های شما متعحد است که هر روزه با بکار گیری بروزترین تکنولوژی های روز و مدل روز جزو شیک ترین تولیدی پوشاک زنانه از نظر کیفیت و زیبایی لباس تبدیل شود.
ارزانسرای پوشاک کارنیس بنا به مدیریت قوی قیمت های خیلی اقتصادی تری نسبت به همکاران دارد به همین دلیل شاید عده ای به این فکر باشند که لباس ارزانسرا کیفیت مناسبی ندارد زیبایی ندارد. ولی اشتباه نکنید ما تولیدی ارزانسرای پوشاک هستیم بدون هیچ واسطه ای خرید میکنید به همین دلیل است ارزان تر از بقیه همکاران هست و کیفیت آن را بعد خرید به خوبی مشاهده خواهید کرد.
تولیدی پوشاک زنانه رقیب های زیادی در بازار دارد همچنین ارزانسرای پوشاک که در بازار به تعداد زیاد موجود میباشند و لباس هایی عرضع می کنند که کیفیت مناسبی ندارد و پاسخگوی نیاز جامعه نیست . لباس ارزانسرا کیفیت مناسبی نداشته تا به امروز برای شما؟
تولیدی پوشاک زنانه کارنیس. ارزانسرای پوشاک زنانه با قیمت پایین تر از فروشگاه های بازار حتی تولیدی های رقیب پوشاک ارزان با کیفیت عالی برای مشتریان عرضه میکند