تولیدی پوشاک کارنیس، تولیدکننده انواع پوشاک زنانه - بچه گانه و مردانه ارزانسرا

تولید و پخش پوشاک کارنیس با سابقه فعالیت طولانی در زمینه تولید و پخش پوشاک زنانه،بچه گانه و مردانه در ایران یکی از تولیدی های فعال در زمینه تولید و پخش پوشاک ارزانسرا می باشد. خدا را شاکر هستیم که در طی سال هایی که در این صنعت فعالیت داریم با توجه به کیفیت عالی محصولات و قیمت بسیار اقتصادی رضایت مشتریان را جلب کرده و به یکی از موفق ترین مجموعه ها در این صنعت برسیم.
مجموعه ما با استفاده از علم و تجربیات مشاورین خود متناسب با نیاز جامعه فعالیت خود را پیش می برد و همین امر سبب شده تا بتوانیم در این صنعت به موفقیت هایی دست یابیم. در ادامه میپردازیم به شرایط و خدماتی که مجموعه کارنیس برای مشتریان خود ارائه میدهد و اگر تا آخر این مقاله با ما همراه باشید بی شک شما نیز در خرید خود مجموعه ما را انتخاب میکنید چرا که به گونه ای فعالیت این مجموعه برنامه ریزی شده است که همه افرادی که تمایل به شروع کسب و کار پوشاک دارند چه کسانی که سرمایه ناچیز دارند و چه کسانی که سرمایه دارند با بهترین خدمات و اقتصادی ترین قیمت  میتوانند با مجموعه ما همکاری کنند.
تولیدی پوشاک کارنیس با شعار  سود کم=فروش زیاد= سود زیاد چرخه فعالیت خود را پیش می برد. شما اگر به قیمت محصولات ما توجه کنید و با قیمت محصولات بازار مقایسه کنید متوجه خواهید شد از نظر قیمت و تنوع در بازار بی رقیب هستیم. مجموعه ما هر روزه به تنوع محصولات خود می افزاید تا مشتریان بروزترین محصولات موجود را در بازار با ارزان ترین قیمت ممکن در بازار خریداری کنند.

سیاست و خدمات منحصر به فرد تولیدی پوشاک کارنیس: تولیدی پوشاک در جهت ارائه خدمات به مشتریان خود شرایط بسیار خاصی را در پیش گرفته است که در هیچ مجموعه دیگری نمیتوانید با این شرایط روبرو شوید زیرا به گونه ای برنامه ریزی شده است که با کمترین سرمایه ای که در دست خود دارید میتوانید از مجموعه با محصول با تنوع بالا و قیمت بسیار ارزان خرید کنید در ادامه به توضیح مفصل این قضیه میپردازیم.

خدمات حمایت از کسب و کارهای خانگی: مجموعه کارنیس با در نظر گرفتن اقشار کم سرمایه جامعه و افرادی که میخواهد با سرمایه کم کسب و کار خانگی راه اندازی کنند محصولات عمده خود را در بسته های 3تایی به صورت عمده ارائه میدهد تا مشتریان با هر اندازه سرمایه ای که دارند بتوانند برای خودشان کسب درآمد کنند. لازم به ذکر است بسته های 3 تایی با همان قیمت حجمی به فروش می رسد و هیچ گونه افزایش قیمتی در بسته های 3 تایی انجام نمیگیرد.
از مزایای دیگر این طرح تولیدی پوشاک کارنیس میتوان به  قدرت خرید تنوع بالای مشتریان با سرمایه کم اشاره کرد. چراکه به جای خرید 10 مدل لباس میتوانند 20 مدل لباس با ارزان ترین قیمت خریداری کنند.
از طرح های حمایت از کسب و کارهای خانگی مجموعه کارنیس میتوان به فروش تکی تعدادی از محصولات به قیمت عمده اشاره کرد. مجموعه کارنیس اولین ارزانسرای اینترنتی در ایران است که محصولات ارزانسرا را به صورت تکی به فروش می رساند. و این فرصت را به مشتریان میدهد که بعضی از جنس ها را به تعداد و با قیمت عمده خریداری کنند که خیلی عالی است برای کسانی که میخواهد با سرمایه کم پوشاک با تنوع بالا خریداری کنند.
ما به عمده زیادی از مشتریان مواجه هستیم که میگویند ما میخواهیم تازه فروش را راه اندازی کنیم نمیدانیم میتوانیم فروش کنیم یا نه. به همین دلیل ما برای اینکه فشار زیاد بر دوش افرادی که کسب وکار نوپا یا خانگی دارند نباشد فروش تعداد به قیمت عمده را به مشتریان ارائه میدهیم که با خیال راحت بتوانند قدم برای شروع کسب و کار بردارند و دیگر دغدغه سرمایه زیاد  نداشته باشند.